Read Gods from Outer Space by Erich von Däniken Free Online


Ebook Gods from Outer Space by Erich von Däniken read! Book Title: Gods from Outer Space
The author of the book: Erich von Däniken
Edition: Bantam Books
Date of issue: January 1st 1973
ISBN: 0553072765
ISBN 13: 9780553072761
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 972 KB
City - Country: No data
Loaded: 1749 times
Reader ratings: 4.3

Read full description of the books:کتاب دیگری از نویسنده کتاب«ارابه خدایان» که اون کتابو هنوز نخوندم و اما این کتاب:
«او معتقد است در گذشته های دور،فضانوردانی از سیارات دیگر با فضانوردی بنام «هیروگلیف» به ملاقات اجداد ما آمده اند و چون ماشین آنها دچار مشکلی شده و نتوانسته اند برگردند، و در نتیجه در زمین ماندنی شده اند و به انسان ها تمدن و راه و روش زندگی را آموختند،اما نیاکان ما که بسیار ابتدایی و وحشی بودند،آنان را خدایان فرض کردند و به پرستش آنان پرداختند و هزاران فرقه خرافی با رنگ و بوی مذهبی را بوجود آوردند و اینگونه از درک وجود خدای راستین بدور ماندند و زندگی خود را به کجی ها آلوده کردند.
هیچ کس نمی داند که نیاکان ما ناگهان دارای هوش، و استعداد شدند
« ما از گذشته هایی دور یک جفت تکاملی زندگی کرده ایم، که بدون هیچ مقاومتی مارا به سوی آینده ای که بنظر من چون از قبل تعیین شده برده است.
این گذشته خدایان(فضانوردان)،برای ما ترسیم کرده اند. و هم اکنون در وجود ما فعال است و روزی امروز می گردد. تمام اکتشافاتی که در آینده انجام می گیرند،در قسمتی از حافظه انسان که به یاد نمی آید،قرار داده شده و منتظر است تا دوباره کشف گردد.»
« مدارک:
در ژاپن قبیله ای بنام« آنیوس» در جزیره «هوکایدو» زندگی می کنند که هنوز ادعا دارند که از نسل بی واسطه خدایان(فضانوردان) که از کهکشان به روی زمین آمده اند و این اعتقاد را در افسانه هایشان نیز تکرار می کنند.
۲-نقشی از «آپولو»خدای موسیقی و شعر و پیشگویی و پزشکی یونانیان و رومیان بر روی گلدانی کشیده شده که وی را در حال پرواز بر فراز دریا نشان می دهد.این گلدان در موزه واتیکان نگه داری می شود
و متعلق به ۶۰۰ سال قبل از میلاد است.
۳-وجود سنگ های غول پیکر و کتیبه هایی که در پرو و ژاپن و مصر پیدا شده اند،که بزرگ بودن آنها و نیز نحوه و تکنیک نقاشی و طراحی روی آنها بسیار عجیب است. »
« وجود موجودات نیمه حیوان-نیمه انسان. وجود پری دریایی، انسان های عنکبوتی،انسان های پرنده،هیولاهای چند سر، ردپای قوچ مصری،همه نسانه عای این موجوداتند.
مطلب دیجری که در این کتاب آمده است، عقیده متفاوت یهودیان نسبت به خلقت آدم و حواست که در کتاب «تلمود»یهودیان آمده است که مار در خلقت آنها سهمی داشته است.
افلاطون نیز در «مهمانی»مینویسد که در روزگاران گذشته جنس سومی بنام دو جنسه ها یعنی هم زن و هم مرد وجود داشته است.
طبق گفته دانکیکن٬ در موزه «لوو»٫«بریتانیا» تصاویری برجسته از موجودات نیمه حیوان ، نیمه انسان وجود دارد. در حالی که اساسا جفت گیری بین انسان و حیوان به دلیل اینکه تعداد کروموزم های آنها یکسان نیست،غیر ممکن است. ولی نویسنده این آمیزش انسانهای اولیه با حیوان را خطای انها میداند و آن را گناه اول مینامد که همین گناه اول باعث به تاخیر افتادن تکامل انسان ها شده است.»
« داستان آفرینش انسان: طبق گفته های نویسنده در کتاب پیدایش فصل دوم آن ، زن از مرد آفریده شده است.«خداوند آدم را به خواب عمیقی برد، و یکی از دنده هاش را برداشت و جای آن را با گوشت پر کرد و از آن دنده، زنی سرشت و اورا پیش آدم آورد.»
اما ایرادات کتاب:
۱_ هر چه به آخر کتاب نزدیکتر میشویم،نویسنده هرچه سوال دینی و آفرینشی و درباره خدا و خلقت او دارد را میکند،دریغ از پاسخ روشنی به آنها
۲_ عدم کیفیت مناسب عکسها
۳_عدم آدرس دهی خوب منابع،جایی که در خیلی جاها فقط یک اسم از منبع آورده میشود،بدون هیچ آدرسی.
۴_زیاده گویی مخصوصا در آخر کتاب
۵_در بعضی جاها هم اصلا منبعی داده نمیشود.
در کل کتابی است که باید بدنبال منابع دیگری برای رد یا اثبات گفته های آن رفت.»


Download Gods from Outer Space PDF Gods from Outer Space PDF
Download Gods from Outer Space ERUB Gods from Outer Space PDF
Download Gods from Outer Space DOC Gods from Outer Space PDF
Download Gods from Outer Space TXT Gods from Outer Space PDFRead information about the author

Ebook Gods from Outer Space read Online! Born on April 14th, 1935, in Zofingen, Switzerland, Erich von Däniken was educated at the College St-Michel in Fribourg, where already as a student he occupied his time with the study of the ancient holy writings. While managing director of a Swiss hotel, he wrote his first book, Chariots of the Gods, which was an immediate bestseller in the United States, Germany, and later in 38 other countries.

Von Däniken's books have been translated into 28 languages, and have sold 60 million copies worldwide. From his books two full-length documentary films have been produced: Chariots of the Gods and Messages of the Gods. Of the more than 3,000 lectures which Erich von Däniken has given in 25 countries, over 500 were presented at universities. Fluent in four languages, Erich von Däniken is an avid researcher and a compulsive traveller, averaging 100'000 miles each year to remote spots of the Earth. This enables him to closely examine the phenomena about which he writes.

Von Däniken is a member of the Swiss writers association, the German writers association, and the International PEN-Club.

He is also a convicted felon, having spent time in prison on several counts of fraud and other financial crimes.


Reviews of the Gods from Outer Space


DAVID

A book that leaves nothing behind, no feelings, no thoughts.

HARRY

Contradictory. On the one hand, it pulls in and on the other ...

HARRIET

The author liked the book.

BLAKE

There are clear drawbacks

RUBY

One of my favorite
Add a comment
Download EBOOK Gods from Outer Space by Erich von Däniken Online free

PDF: gods-from-outer-space.pdf Gods from Outer Space PDF
ERUB: gods-from-outer-space.epub Gods from Outer Space ERUB
DOC: gods-from-outer-space.doc Gods from Outer Space DOC
TXT: gods-from-outer-space.txt Gods from Outer Space TXT